Döner Merdiven Sistemleri

DÖNER MERDİVEN

Gerek bina içinde, gerekse dubleks evlerde katlar arası iniş ve çıkışlarda kullanışlı olduğu kadar estetik görünüme de uygun döner merdivenler, vazgeçilmez yapılar arasındadır. Artık döner merdivenlerin yapımında sadece kullanışlılığına değil, estetik görünümüne de önem verilmektedir. ASB ÇELİK YAPI MAKİNA olarak, her hizmetimizde olduğu gibi çelik döner merdivenlerde de ergonomik ve kullanışlı modellerimizle sizleri beklemekteyiz.

Ücretsiz keşif ve çizim hizmeti ile size tam olarak ihtiyacınız olan döner merdiven modelini belirlemekte, ihtiyacınıza göre tesis ya da işyerinizde cıvatalı bağlantı sistemi ile, montajı oldukça kolay şekilde çelik döner merdivenler tesis edebilmekteyiz. Merdivenlerin imalatı haricinde, profilden merdiven korkulukları ve sahanlık korkulukları da geniş ürün yelpazemiz içerisinde yer almaktadır. Konu ile ilgili daha detaylı bilgi için CNC Kesim Korkuluk, Çelik Korkuluk ve Küpeşte Korkuluk başlıklı yazılarımızı da inceleyebilirsiniz.

FARKLI MODELLER, YENİLİKÇİ TERCİHLER

Merdiven konusunda sadece döner merdiven değil, ihtiyacınıza göre raf merdiveniseyyar merdivenofis merdivenleri gibi farklı çeşit ve modellerde de imalatlarımız mevcuttur.

ASB ÇELİK YAPI MAKİNA olarak, detaycı bir yaklaşım ile imal ettiğimiz döner merdiven uygulamalarında basamak yükseklikleri açık veya kapalı rıht olarak, ihtiyaç ve isteğinize göre tasarlanabilmektedir. Döner merdiven uygulamalarımız estetik ve kullanışlı olmasının yanı sıra, tüm güvenlik standartları ve sertifikalarına uygun olarak projelendirilip imal edilmektedir.

Döner merdiven imalatlarımızda, yine isteğe uygun olarak kaplama alternatifleri arasında çelik döşeme de bulunmaktadır. Kaydırmaz bantlı düz çelik levhaların kullanılması ile döner merdivenlerde güvenlik katsayısı daha da arttırılabilmektedir.

HEM ŞANTİYE, HEM EV İMALATLARI

Sadece inşaatlarda ve bina içlerinde değil, ev içlerinde de estetik bir görünüm için, farklı çelik döner merdiven seçeneklerimizle hizmetinizdeyiz. Yiğit Metal tarafından imal edilen kullanışlı ve ev dekorasyonunuza uygun döner merdivenlerle, misafirlerinizin evinize gıpta ile bakmasını sağlayabilirsiniz. Sağlam ve dayanıklı döner merdiven çeşitlerimiz, yapılmasını istediğiniz yer ve ebat bilgilerine göre kısa zamanda teknik projeye dökülerek hazır hale getirilmektedir.

Döner merdiven çeşitlerimiz, döner merdiven fiyatları, kullandığımız malzeme çeşitleri, fiyat ve ücretlendirmeler, ücretsiz keşif işlemleri ve aklınıza takılan başka sorulara cevap bulmak için sayfamızdaki iletişim formunu doldurabilir, telefonlarımızdan arayabilirsiniz.