Silo Tank İmalat ve Montaj

SİLO TANK İMALAT VE MONTAJ

ASB ÇELİK YAPI MAKİNA, Tank ve silo imalatında, Küçük veya büyük, St veya paslanmaz, basınçlı veya basınçsız değişik şekil ve kapasitelerde tank veya depolar bu amaçlar için kullanılır. Her tip ve kapasitede tank veya silo imalatları yerinde yapılabilmekte veya atölyede imal edilip yerine kurulabilmektedir.

İçine konulacak malzemenin niteliğine göre, St malzemeden imal edilen tanklar, kimyasal veya o maddeye özel kaplama malzemeleri ile kaplanabilmektedir. Bu sayede özel ve pahalı malzemelerden imal edilmesi gereken tanklar daha ekonomik bedellerle kullanıma hazır hale gelmektedir.

Her türden, her kapasitede tank veya silo imalatı ve kurulumu, tankların içten veya dıştan yerinde kaplanması işleri firmamız tarafından yapılmaktadır.

Cr-Ni malzemeden imal, açık veya kapalı, sabit veya seyyar, basınçlı veya vakumlu, kapasite sınırı olmayan silo veya tank imalatları projelendirilir veya projeye uygun imalat ve montaj yapılır. Kumlama sonrası boyama işleri, çelik konstrüksiyon ayak üzerine montaj işleri yapılır.

Bu depolar mekanik veya Pnömatik karıştırıcı seçenekli olabilir.

Tank ve silo imalat çeşitlerimiz;

– Basınçlı Tank İmalatları

– Sıcak ve soğuk ürün stok Tankları,

– Tek Cidarlı Akaryakıt Tankları,

– Melas Tankları,

– Dik ve Yatık Hava Tankları,

– Cr Ni (Paslanmaz) Tanklar,

– Genleşme Tankları,

– Kompresör Hava Tankları

– Yağ Tankları,

– Reaktörler ve Karıştırıcılı Tanklar,

– Silo İmalatları,

– Isı Eşanşörleri,

– Ve istenilen ölçü ve boyutta tankların imalatları.